145- річчя від дня заснування школи

20 жовтня  Верхньопетровецька загальноосвітня школа  І-ІІІ ст. №1 відсвяткувала 145-річчя від дня заснування.

З нагоди ювілею до школи на урочистий вечір-спогад приїхали та зійшлися вчителі, які починали в ній працювати, а також перші та учні всіх наступних випускних класів. Завітали привітати педагогічний колектив школи ,помічник  голови  Чернівецької обласної  ради- Катерина Георгіївна Гуцуляк., голова Чернівецького обласного комітету профспілки працівників освіти і науки – Дутчак Володимир Васильович,голова Сторожинецької профспілки працівників освіти –Олійник Віра Іванівна,голова Буковинського мистецького центру відродження сприяння розвитку традиційної румунської культури- Лєвчик Юрій Серафімович ,директор Сторожинецького центру дітей та юнацької творчості – Корчинська ІнесаОлександрівна  ,сільській голова- Волар Іюрій Іванович,директор Сторожинецької дитячої юнацької спортивної школи –Москалюк Сергій Іванович ,завідуюча дитячого садочка «Зіронька»с.Верхні Петрівці ,головний лікар Верхньопетровецької сільської лікарні – Велянський Олександр Вікторович ,протоієрей церкви св..Миколая –отець Георгій,фольклорист села Верхні Петрівці –Токіца Драгуш Григорович.

Силами учнів та вчителів був підготовлений чуттєвий тематичний святковий концерт. Чудовою окрасою заходу були виступи місцевого зразкового  колективу «Мугурєл» ( керівник – Пінтеску Олена Іллівна)., )., тацювальний колектив «Перла»-керівник (Лєвчик Юрій Серафімович) .Григорович Катерина,Сироїжко Марина,Фуштей Богдан- вихованці ЦДЮТ,

Ювілейні заходи розпочалися із зустрічі учнями дорогих гостей хлібом і сіллю. Ведучі свята запросили усіх до святково прибраної зали.

Згодом на слайдах в особах долі конкретних людей ожила історія цього навчального закладу. І ніхто в залі не таїв своїх щирих емоцій, споглядаючи фото вчителів, однокласників і навіть самих себе.

Згадуючи шлях  Верхньопетровецької ЗОШ І-ІІІ ст..№1 присутні також вшанували хвилиною мовчання директора, вчителів, що відійшли у вічність, але розбудовували в школі навчально-виховний процес – ,

Стрілець Іван Юхимович,Яковець Надія Іванівна,Георгейчук Дмитро Васильович,Петрюк Олена Василівна,Киселиця Родіка Георгіївна,Парфененко Галина Миколаївна.

До слова запросили випускників різних випусків які щиро згадували роки навчання в рідній школі і дякували вчителям за невтомну працю і за те, що дали поштовх у щасливе майбутнє своїм учням. Колишні учні школи прийшли в гості не з пустими руками, а із щедрими подарунками від випускників.

У цей день щирі слова пошани і сердечної вдячності звучали для вчителів- минулих років  школи, які впродовж усіх років нелегкої праці віддавали своїм вихованцям розум і серце, а саме – ,Гуга Дідіна Дмитрівна,Дабика Олена Петрівна,Гаврилоає Марія Іллівна,Марусенко Наталя Петрівна.         Банческу Ірина Василівна,Владичан Неоніла Антонівна, Герасимюк Віктор Михайлович,     Урсулян  Флоаря Георгіївна,Васіліу Домніка Володимирівна       .Іляшенко Галина Трофимівна, Бродовська  Степаніда Леонівна,.     Бічер Віоріка Лазарівна, Недбайло Валентина Іванівна, Маріуц Зінаїда Георгіївна,,Маріуц костянтин Миколайович,.  Мощак Ніна Василівна,  Урсулян Іван Георгійович, Ендріжієвська  Світлана Ніканорівна,  Урсулян Еліонора Аурелівна,Багнян Інна Геромусівна,Божеску Стелла Петрівна,Савченко Валерій Володимирович ,Урсулян Аглая Федорівна,Ендріжієвська Людмила Пантелеївна, Лоєк Владислава Володимирівна,Цера Микола Георгійович ,Григірчик Юрій Васильович,Погорєлов Віктор Михайлович,

Також усі виступаючі бажали процвітання школі, довгого життя, щоб її класи і коридори ще багато років повнились і повнились багатоголосою дітворою. Свято тривало більше 2 годин, та час пролетів непомітно. Багато подарунків отримав колектив школи від районної ради, райдержадміністрації, відділу освіти, випускників, сільського голови та спонсорів.

Загалом свято пройшло в теплій привітній атмосфері, а всі присутні були сповнені глибокої радості за свій рідний навчальний заклад, який відсвяткував 145– річний ювілей.

Переглядів: 350 | Додав: vpetrov | Рейтинг: 0.0/0