Адміністрація ліцею від усього серця вітає Вас із Преображенням Господнім. Нехай Всевишній оберігає ваші родини та дарує їм добробут. Нехай на столі завжди будуть соковиті та рум'яні яблучка, а ваші життя будуть наповнюватись тим соком та солодкістю. Миру, щастя, злагоди та великої любові у ваших серцях та оселях. Радості та гармонії!

Переглядів: 176 | Додав: vpetrov | Дата: 19/Сер/2019 | Коментарі (0)

З радістю повідомляємо, Вам приємну звістку. З 1 серпня 2019 року наша Верхньопетровецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 перестає діяти, як школа і розпочинає новий етап перетворення у Верхньопетровецький ліцей. Сільська рада  разом з Відділом освіти,сім'ї, молоді та спорту Сторожинецької РДА підтримали рішення про перейменування та зміну типу школи.

Місія Верхньопетровецького ліцею – розбудова інноваційного навчального закладу, що ініціює освітні і соціальні перетворення, сприяє кожному в особистісному розвиткові і розкриттю інтелектуального, творчого і лідерського потенціалу в ім’я людини, громади, суспільства.

... Читати далі »

Переглядів: 288 | Додав: vpetrov | Дата: 18/Сер/2019 | Коментарі (0)