День пам'яті та примирення та День перемоги

Весна іде, і переможним кроком
В тюльпановому вічному вогні
Йде травень крізь хвилини, дні і роки,
Несе нащадкам спогади свої.

Щороку в травні ми відзначаємо День пам'яті та примирення та День Перемоги. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1939-1945 рр. Не щезне в пам'яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу - його битва, його перемога над фашистами у тій страшній ІІ Світовій війні.
Вже 74 роки несемо ми квіти до могил загиблих.
Несемо з вдячністю в серцях.
І, хоч все далі відходять грізні роки ІІ Світової війни та не згасає пам’ять про тих, хто приніс на вівтар Великої Перемоги своє життя, хто поліг у боях заради щастя інших.
Сьогодні в стінах нашої школи пройшов мітинг -реквієм присвячений Дню пам'яті та примирення та Дню Перемоги над фашистськими окупантами у ІІ Світовій війні 1939 - 1945 років.
Адміністрація школи та школярі вшанували пам'ять полеглих хвилиною мовчання, висловили надії на швидке завершення ООС на Сході України та провідали вдів - ветеранів, які мешкають в нашому селі. Ще раз доводимо, що ніхто не забутий, ніщо не забуте...

Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Переглядів: 169 | Додав: vpetrov | Рейтинг: 0.0/0