День святого Миколая

Хто не знає про святого Миколая? Малий і старий знає про нього. Щороку приходить він у кожний дім з миром і дарунками. Для маленьких стає чарівною казкою, коли невидимо з’являється вночі і кладе під подушку такі бажані гостинці. Виростають діти — і добра казка зникає, а Миколай залишається. От і в ліцеї напередодні відсвяткували день святого Миколая. В чарівну казку добра і чарівного лісу запросив нас 2 - Б клас з класоводом Бурлою Ельвірою Василівною. Дітки в образах різних лісових героїв розігрували сценки, співали, танцювали прославляли святого Миколая, возвеличували його силу та любов до всього живого. А на завершення свята отримали смачні подаруночки.
Наслідуймо добро і вчинки Миколая! Нехай це свято стане для нас святом Милосердя, святом Доброти, Прощення, Любові до ближніх. Зустрічаймо його кожного року та несімо світло в серці щодня.

Переглядів: 166 | Додав: vpetrov | Рейтинг: 0.0/0