І етап конкурсу "Розквітай, писанко!"

З 1 по 10 квітня у рамках І етапу конкурсу «Розквітай писанко!» у Верхньопетровецькій ЗОШ І-ІІІ ст. №1 з метою відродження, збереження народних традицій щодо виготовлення великодніх атрибутів декоративно-ужиткового мистецтва, сприяння забезпеченню освітньо-культурних потреб дітей, створення умов для їх творчого і духовного розвитку, виявлення і підтримки талановитої та обдарованої учнівської молоді проводився конкурс «Великодній рушник». У конкурсі приймали участь учні школи. Були представлені малюнки приурочені до Великодня та вишиті рушники (покрівці) учениць 5- А класу: Владян Емілії та Гараги Олександри. Оскільки комісія не змогла в барві кольорів, у майстерності виконання вибрати один єдиний екземпляр то І місце розподілили між обома конкурсантками.

Бажаємо, їм сил, натхнення і звичайно перемог! Чекаємо нових робіт, щоб гордитися нашими дівчатками ще більше! Оскільки вони примножують культурну спадщину для нового покоління.

Переглядів: 180 | Додав: vpetrov | Рейтинг: 0.0/0