Методичне об’єднання вчителів початкових класів

22.03.2018 року  відбувся районне методичне об’єднання вчителів початкових класів з теми : «Здоров’я зберігаючі технології як засіб підвищення ефективності освітнього процесу в початковій школі».

Інтегрований відкритий урок з літературного читання та основ здоров’я ,  провела вчителька Урсулян Тетяна Тодорівна  у 2 – А – класі на тему : «Дитячі енциклопедії – джерело знань. Чому кішка так часто вмивається?”. «Як поводитися з тваринами».

Виховний захід у 3-А класі на тему: «Як навчився вовчик зубки берегти» провела вчителька Бойчук Альона Костянтинівна.

Засідання шкільного методичного об’єднання учителів початкових класів з проблеми «Здоров’язберігаючі технології як засіб підвищення ефективності освітнього процесу в початковій школі»  в якій брали участь вчителі початкових класів, директор школи Грижинку І.Г.,  заступник директора з навчально – виховної роботи Киселиця М.М. та заступник директора з виховної роботи Волар О.Г.

Переглядів: 234 | Додав: vpetrov | Рейтинг: 0.0/0