Підготовка дошкільнят

Вступ до школи і для самої дитини, і для її батьків пов'язаний з певними тривогами і водночас з великими надіями. Вкрай важливо, щоб ця подія подарувала маляті радість, зміцнила його віру у власні сили. Тому вчителі та батьки мають створити для дошкільника сприятливе освітнє середовище, якнайкраще підготувати його до навчання в школі, не забуваючи при цьому про самоцінність дошкільного віку. В нашому суспільстві багато років побутує низка упереджень щодо підготовки дітей до школи, причому вплив цих ідей на деяких батьків і педагогів настільки потужний, що на догоду їм руйнуються головні засади простору дитинства: ініціатива, творчість, право вибору, інтерес, бажання але не в нашій школі. Наші майбутні першачки активні, цілеспрямовані. Їх заняття проходять в цікавій ігровій формі. Що допомагає дітям розкріпоститись, і з цікавістю та завзяттям готуватися до навчально освітнього процесу. Чудові, обізнані педагоги Моніка Марія Василівна та Бойчук Альона Костянтинівна вкладають в діток усю любов та знання, готуючи їх до одного з найголовніших кроків у житті – отримання освіти.

Переглядів: 595 | Додав: vpetrov | Рейтинг: 0.0/0