Щороку 29 січня згадують Героїв Крут

Щороку 29 січня згадують Героїв Крут- київських студентів, які в 1918-му на залізничній станції за 150 км від Києва вступили в бій з силами більшовиків, що переважали. Нерівне протистояння протягом довгого періоду було викреслене з історії, але з набуттям незалежності України посіло важливе місце в підручниках, а пізніше і в календарях українців. У 102-у річницю бою згадуємо, що відбувалося під Крутами в 1918-му і як згадували про цю подію останні два десятиріччя.

29 січня у ліцеї відбувся мітинг - реквієм присвячений пам'яті героїв на якому учні дізналися про учасників тих боїв, вшанували їх пам'ять хвилиною мовчання. Ранкові зустрічі почалися із відеоролика про січневі події 1918 року. Учні з тугою згадували, про сторінки історії що закарбувалися в народній пам'яті, ще зовсім юних в повному розквіті сил хлопців які не зкорені оборонці української державності згинули в нерівнім бою, але затримали ворога і дали змогу українській делегації укласти Берестейський мирний договір.

Переглядів: 138 | Додав: vpetrov | Рейтинг: 0.0/0