Тиждень хімії та біології

Природа подарувала нам розум для того,
щоб ми все життя розгадували її таємниці.
Леонід Сухоруков

Розгадувати таємниці життя, вивчати закони природи, знайомитись із природою рідного краю та проводити науково-дослідну діяльність учні мають можливість не лише на уроках природничого циклу, але й під час Тижня біології та хімії, який традиційно проходить цьогоріч  у Верхньопетровецькому ліцеї з 17 лютого по 21 люте.

Розпочався Тиждень під девізом «Пізнання починається із здивування»: тематичними лінійками, інформаційними вісниками, телегазетою. Проводились такі заходи, як: інтелектуальна гра з хімії та біології (9 класи), біологічні вікторини(7 класи), гра "Хіміко - біологічний старт" ( 7 класи), брейн - ринг "У світі рослин" (6 класи), лабораторний практикум "Хімпром у нашій їжі" ( 10 класи), ігри зперіодичною системою (8 класи), загадки з хімії та біології ( 7 класи), хімічні казки (8 класи), презентація "Кока - кола - вигадки та реальність" (5-6 класи), перегляд та обговорення фільму "Чума 21 століття.."
Учні та вчителі задоволені проведенням предметного тижня, оскільки дізналися про багато новинок та цікавинок, також поглибили знання та спонукали до поглибленого вивчення даних дисциплін.
Саме предметні тижні дають можливість краще розкрити та зрозуміти навчальний предмет, розширити кругозір дитини та сприяти пізнавальній діяльності.

Переглядів: 122 | Додав: vpetrov | Рейтинг: 0.0/0