Тиждень козацтва

З метою формування ціннісного ставлення до суспільства і держави, покращенню національно-патріотичного виховання в навчальному закладі з 7 по 11 жовтня 2019 року був проведений тиждень козацтва «Козацькому роду - нема переводу»

Національно-патріотичне виховання дітей та молоді визнано пріоритетним напрямком державної політики в Україні.

Основною його метою є формування національно свідомого громадянина на шляху демократичного розвитку держави.
Педагог-організатор Кисилиця А.І та вчитель Захисту Вітчизни Пожога В.К. разом із членами учнівського самоврядування, ліцеїстами 10-11 класів провели лінійку присвячену «Дню козацтва та Дню захисника Вітчизни та 77 річниці від Дня започаткування УПА» показовий виступ з комплексу бойових прийомів, які використовуються у ЗСУ. Також була організована виставка малюнків.

Класні керівники провели години спілкування на козацьку тематику, а саме: - бесіда «Козацькому роду нема переводу»,«Свято Покрови – свято українського козацтва», «Хай живе козацька воля. Хай живе козацький дух!».
Слава українському козацтву!
Слава! Слава! Слава!