У нашій школі процвітає  фольклорний колектив «Мугурел» , який створено в 1990 році. Віддавна колектив славиться дзвінкоголосими піснями, запальними танцями, колоритними костюмами з бабусиної скрині. За 28 років чимало дітей танцювало в колективі. На зміну одним виконавцям приходили інші.

У колективі займаються діти різних вікових категорій, від 6 до 16 років.  Народний танець поєднує та привчає їх до спілкування в колективі. Учасники колективу «Мугурел» - талановиті, артистичні, дружні, трудолюбиві. Це і допомагає їм триматися на плаву довгий час. Колектив має багато здобутків, успішно конкурує на міжнародних, всеукраїнських, обласних та районних фестивалях і конкурсах. Із гордістю можна сказати, що колектив став візитною карткою Буковини на фестивалях в Румунії та Болгарії.

У 2015 році «Мугурел»  отримав звання «Зразковий фольклорний колектив».

З колосальним успіхом виступили в приміщенні Запорізької обласної філармонії привізши туди  фрагмент Петрівецької маланки. А також на фестивалях і конкурсах, як обласного так і міжнародного значення.Таких як, «Чисті роси», конкурсі народної хореографії ім. П.Вірського, хореографічному фестивалі «DansAvenu», на ХХІ фольклорному фестивалі у м.Ясси, Румунія. На IV Міжнародному конкурсі – фестивалі в м. Анхепий, Болгарія де здобули 1 місце.

Надовго запам’яталась зустріч з депутатами та міністрами із 35 країн світу у м. Бухарест, в залі парламенту. Де продемонстрували зразкове виконання румунського народного танцю.

Де б не були наші танцюристи, на яких сценах не виступали б, вони завжди  пишаються тим, що своїм мистецтвом дають змогу глядачам краще пізнати історію та культуру рідного краю. Їхнім незмінним керівником і наставником є Пінтеску Олена Іллівна.