Батьківські збори!

27.09.18 р. у  Верхньопетровецькій ЗОШ І-ІІІ ст.№1  пройшли загальношкільні батьківські збори.
    Батьки прослухали інформацію про успішність навчання і перспективи впровадження Нової української школи, а також звіт директора школи  Грижинку Івана Георгійовича  Провели :

1. Вибори  голови батьківського комітету , членів батьківського комітету  навчального закладу ;

2. Вибори голови Ради, членів Ради  навчального закладу.

Також  батькам  була представлена інформація–про  Планування роботи в навчальному закладі на 2018/2019 навчальний рік,. Про харчування учнів в їдальні, Проходження медичного огляду учнями, Відвідування навчального закладу учнями, Про збереження життя учнів начального закладу, Про забезпеченість учнів підручниками, Про організацію позашкільної роботи навчального закладу.

Переглядів: 191 | Додав: vpetrov | Рейтинг: 0.0/0