Чемпіонат з волейболу!

Завершилися змагання з волейболу серед закладів загальної середньої освіти.

13.12.2018 у Сторожинецькому районі змагалися за перемогу Банилово-Підгірнівська ЗОШ, Чудейська ЗОШ, Їжівська ЗОШ та наша молодша команда «Вікторія».  Наші дівчата посіли почесне перше місце.

14.12.2018  проводився чемпіонат області серед закладів загальної середньої освіти: Вашківецька, Дорошівська, Глибоцька та Верхньопетровецька школа.За результатом другий рік поспіль волейбольна команда «Вікторія»    Верхньопетровецької ЗОШ І-ІІІ ст.№1  посідає почесне Перше місце.

На команду була покладена велика відповідальність, через те що вони у 2017 році стали чинними чемпіонами області. Від команди очікували стійкості, рішучості, найкращих результатів у змаганнях. Учасники ж своєю наполегливою працею, не  дивлячись на біль в м’язах, на постійні синяки та подряпинки, на втому цілеспрямовано ішли до своєї мети. Виборювали перемогу для рідної школи.

Позаду перемога в області, тож попереду Україна! Дерзайте! Сил, наснаги та впевненості в кожному дні!

Переглядів: 212 | Додав: vpetrov | Рейтинг: 0.0/0