День Святого Миколая!

19грудня 2018 року у Верхньопетровецькій ЗОШ І-ІІІ ст.№1 відбувся виховний захід « Вже надходить ніч чарівна» присвячений Дню Святого Миколая.

В цю дивовижну зимову казку ми поринули разом із учнями 3 – А класу та їхнім класоводом Тетяною Тодорівною Урсулян. Це був довгоочікуваний день зустрічі з мріями та подарунками. Свято дитинства й щедрості, на яке щорічно чекають усі діти.  Довго й старанно учні класу  готувалися, аби показати, які вони  слухняні й талановиті.

Протягом свята у дітей виховувалась любов і повага до традицій та звичаїв українського народу. Діти декламували вірші, співали пісні, присвячені дню Святого Миколая. Школярі емоційно зіграли ролі Ангела, Чорта, Миколая. Також дізнались про цікаві факти з життя Святого Миколая. Наприкінці свята присутні отримали солодкі  презенти.

Захід вселив в нас любов і надихнув на добрі справи і милосердя, подарував нам віру у здійснення наших найзаповітніших бажань!

Переглядів: 196 | Додав: vpetrov | Рейтинг: 0.0/0