ДОСИТЬ! Насильству НЕ МАЄ виправдання!

Насильство в сім’ї – будь-які умисні дії фізичного, сексуального, психологічного чи економічного спрямування одного члена сім’ї по відношенню до іншого члена сім’ї, якщо ці дії завдають йому моральної шкоди, шкоди його фізичному чи психічному здоров’ю.

Не дозволяйте нікому принижувати та ображати Вас. Уявіть найгірший розвиток подій та свій стан у такому випадку. Також уявіть своє життя без насильства. Намагайтеся досягнути бажаних змін. Якщо Ви не можете визначитися щодо подальшого життя або Вам важко прийняти рішення – скористайтеся безкоштовними психологічними консультаціями соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та неурядових організацій.

Куди звертатися по допомогу у випадку проявів насильства?

• До дільничного інспектора поліції.
  • До кримінальної поліції у справах дітей.
  • До центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
  • До управління сім’ї та молоді районної, міської чи обласної держадміністрацій.
  • До громадських організацій, які надають допомогу постраждалим від насильства.
  • До адміністрації навчального закладу в якому ви навчаєтеся.
  • До класного керівника.

Безкоштовні консультації

Національна “гаряча лінія” з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації: 0 800 500 335 або 386 (короткий номер з мобільного).

Національна дитяча “гаряча лінія”: 0 800 500 225 або 772 (для дзвінків з мобільного).

Служба у Справах Дітей Сторожинецької Районної Державної Адміністрації

Адреса: Чернівецька обл., Сторожинецький район, місто Сторожинець, ВУЛ.ЧЕРНІВЕЦЬКА, будинок 6 – А

Також додаємо номери телефонів адміністрації нашого ліцею, за якими ви маєте змогу проконсультуватися, поговорити про дану проблему та дізнатися про подальші Ваші дії:

Заступник директора з виховної роботи: Орися Волар моб. тел. 067 861 3223

Педагог – організатор: Альона Кисилиця моб. тел. 097 171 9694

НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО СВОГО ЖИТТЯ ТА ЗДОРОВ'Я!

Переглядів: 274 | Додав: vpetrov | Рейтинг: 0.0/0