«Тиждень Володимира Івасюка»

З 1 по 7 березня на теренах України та поза її межами відзначався «Тиждень Володимира Івасюка», видатного українського композитора – виконавця, поета, Героя України.
     Володимир Івасюк один з основоположників української естрадної музики. Автор 107 пісень, 53 інструментальних творів, музики до кількох спектаклів. Професійний медик, скрипаль, чудово грав на фортепіано, віолончелі, гітарі,
майстерно виконував свої пісні. Неординарний живописець.
     Цей тиждень в нашій школі відзначився урочистою лінійкою приуроченою до 70 річчя з дня народження музиканта «В тобі велич і краса української пісні…», виховними годинами «Володимир Івасюк – митець, який надто любив Україну», трансляцією презентації «У долі своя весна…», уроками образотворчого мистецтва на яких зображували малюнки присвячені творчому доробку маестро «Лиш раз цвіте червона рута…». За допомогою радіогазети учні познайомились з пісенним доробком автора та з його неповторним і колоритним виконанням пісень.

Переглядів: 175 | Додав: vpetrov | Рейтинг: 0.0/0