Зустріч з випускниками школи !

Хтось з мудреців сказав «Якщо в календарі немає святкової дати, а на душі невесело, то потрібно придумати маленьке свято і відчути його». Так ми і зробили.

25 січня 2019 року відбулась зустріч з випускниками школи – студентами ВНЗ та закладів спецосвіти.

Ми щиро раді були бачити в рідній школі наших випускників. День був теплим, затишним і радісним від зустрічей. В душах виринали приємні спогади шкільного життя.

Залишивши стіни нашої школи, випускники розійшлись різними дорогами, але всіх їх об’єднує одне – вони однокласники, тому у них загальне шкільне дитинство, загальна шкільна юність.

По-різному склалося життя кожного з них. Десь там, за межами дня спогадів вирує складне  життя. А тут усе залишилося незмінним, простим і зрозумілим. Ось чому попри всі негаразди, як найдорожчий скарб, пам’ять береже чарівну теплу мить, коли єднаються серця, коли вік і посада втрачають свою вагу та значення, коли живе і вічне – велике шкільне братство.

Дорогі друзі! Ми вдячні всім за те, що  завітали до нас на зустріч. Бажаємо в житті лише приємних моментів та чудового настрою завжди і всюди!

Переглядів: 165 | Додав: vpetrov | Рейтинг: 0.0/0