Новорічні свята – чарівні.

У переддні Нового року, 26 грудня, для учнів 5-11 класів у Верхньопетровецькому ліцеї пройшло Новорічне свято.
Саме з цього часу ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання. А щоб ці бажання справдилися, учням нашого ліцею потрібно було підготувати святкову атмосферу – прикрасити новорічну ялинку сніжинками, гірляндами та іграшками. Саме новорічна ялинка – найголовніший атрибут Нового року.

Учні підготували святкову феєричну програму з новорічними сюжетами, піснями, танцями, сценками та колядками. Вже котрий рік поспіль милує око виступ зразкового фольклорного колективу "Мугурел", який показав уривок Петрівецької Маланки. А також 11 класи котрі, віншували весь педагогічний колектив та гостей свята з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим.
Справжнє новорічне диво панувало у нашому ліцеї, воно залишиться у пам'яті кожного з нас сповнене теплом, добром та любов'ю.

Переглядів: 166 | Додав: vpetrov | Рейтинг: 0.0/0